Akcja #Biegam Dobrze

Dołącz do uczestników akcji #BiegamDobrze dla Bohaterów przy okazji startu w 32. Biegu Powstania Warszawskiego! 
 
#BiegamDobrze dla Bohaterów to edycja specjalna akcji charytatywnej. Twój udział w biegu może być realnym wsparciem – razem mamy ogromną siłę, aby pomóc Powstańcom.
 
KOMU POMAGAMY?
Podopieczni Stowarzyszenie Monopol Warszawski zgromadzeni wokół Domu Powstańców Warszawskich przy ul. Nowolipie 22, to grupa najmłodszych uczestników Powstania Warszawskiego. W trakcie okupacji byli dziećmi lub nastolatkami.
 
Okres II wojny światowej i krwawego zrywu niepodległościowego zmienił ich młodzieńcze plany i naznaczył wyniesioną traumą i uszczerbkiem na zdrowiu. Dziś mają ponad 90 lat, słaby wzrok i słuch, kłopoty z poruszaniem się, a mimo to jest w nich ogromna motywacja do życia i budzący podziw hart ducha.
 
JAK POMAGAMY?
W ramach #BiegamDobrze dla Bohaterów zbieramy środki, które zamienione na nowy aparat słuchowy, chodzik czy wózek pozwolą na wydobycie się z poczucia osamotnienia i bezradności. Ubiegłoroczna akcja pozwoliła na zakup między innymi dziesięciu wózków inwalidzkich i dziewięciu chodzików.
 
Biegnij, pamiętając o Powstańcach!
 
✊ W pierwszym kroku zapisz się na bieg i otrzymaj numer startowy.
✅ Następnie zaloguj na stronie rejestracji, wejdź w zakładkę „Twoje Biegi” i w kilka minut załóż swoją wirtualną zbiórkę charytatywną
✅ skopiuj link do zbiórki i przekaż go swoim znajomym zachęcając ich do dołączenia do Twojej akcji, zasilenia skarbonki i wsparcia Powstańców Warszawskich. Również Ty możesz zasilić swoją zbiórkę.
 
KWOTY MINIMALNE I NIESPODZIANKA
Pamiętaj, że w tej edycji #BiegamDobrze nie ma kwot minimalnych. Możesz ustalić swój indywidualny cel – każda złotówka pomoże Tym, którzy potrzebują naszego wsparcia!
 
Jeżeli na swojej zbiórce zgromadzisz minimum 300 zł, w podziękowaniu w swoim pakiecie startowym otrzymasz prezent niespodziankę – pakiet kulturalny!