Weź udział w Biegu Powstania Warszawskiego w dowolnym miejscu na świecie!

Chcesz wziąć udział w Biegu Powstania Warszawskiego, ale 29 lipca nie możesz być w stolicy? Nic straconego! Wciąż możesz uczcić pamięć bohaterów i oddać honor uczestnikom Powstania razem z tysiącami innych biegaczy. Weź udział w wirtualnej odsłonie 32. Biegu Powstania Warszawskiego i zostań częścią tego jedynego w swoim rodzaju wydarzenia.

Bieg Powstania Warszawskiego to impreza ze wszech miar wyjątkowa. Podniosła atmosfera, upamiętnienie szczególnych wydarzeń historycznych i duży ładunek emocjonalny, jaki ze sobą niesie sprawią, że zajmuje szczególne miejsce w sercach wielu polskich biegaczy. Z oczywistych względów nie każdy, kto chciałby wziąć udział w tym biegu będzie mógł 29 lipca stanąć na starcie w stolicy. Chcemy jednak, aby każdy biegacz miał możliwość być częścią wydarzenia i móc w ten sposób oddać cześć Powstańcom i upamiętnić wydarzenia z sierpnia 1944 r. Wszystko bez względu na to, gdzie będzie znajdować się w momencie, gdy tysiące uczestników ruszy na 5- lub 10-kilometrową trasę. Udział w wirtualnym 32. Biegu Powstania Warszawskiego można wziąć, będąc w dowolnym miejscu na świecie.

 

WGRYWANIE WYNIKU

Wgraj wynik na stronie >>>

DYSTANS
W ramach wirtualnej odsłony biegu każdy może wybrać jeden z dwóch dystansów: 5 km lub 10 km.

TERMIN
Swój dystans będziecie mogli pokonać w dniach 29 lipca – 6 sierpnia.


Wszystkie osoby, które wybiorą wirtualną formę partycypacji w imprezie, zachęcamy do wystartowania 29 lipca o godzinie 20:30. Wówczas na trasę wyruszą biegacze rywalizujący na 5 km. Start o wspólnej porze będzie miał dodatkowy, symboliczny wymiar.

ZAPISY

Zapisy na wirtualny 32. Bieg Powstania Warszawskiego startują 31 maja o 12:00 i potrwają do 6 sierpnia w panelu rejestracyjnym.
Każdy ma możliwość wyboru jednego z 3 pakietów.

pakiet podstawowy – 19 PLN

 • umieszczenie osiągniętego rezultatu w wynikach biegu wirtualnego
 • wirtualny numer startowy
 • możliwość wzięcia udziału w akcji #BiegamDobrze dla Bohaterów 

pakiet wysyłkowy z medalem – 59 PLN

 • umieszczenie osiągniętego rezultatu w wynikach biegu wirtualnego
 • oficjalny numer startowy 
 • oficjalny medal*
 • wysyłka pakietu 

pakiet wysyłkowy z medalem i koszulką – 98 PLN

 • umieszczenie osiągniętego rezultatu w wynikach biegu wirtualnego
 • oficjalny numer startowy 
 • oficjalny medal*
 • koszulka techniczna
 • wysyłka pakietu 

* Uczestnicy biegu wirtualnego otrzymują takie same medale, jak biegacze, którzy staną na wspólnym starcie w Warszawie.

KOSZULKA

Uczestnicy wirtualnej odsłony, którzy wybiorą pakiet z medalem i koszulką zamawiają koszulki biegowe techniczne zgodne z tabelą rozmiarów. Cena koszulki – 39 zł zawarta jest w cenie pakietu – 98 zł.

KOSZULKI DAMSKIEXSSMLXLXXL
długość/szerokość w klatce piersiowej62/4263,5/4565/4867/5169/5571/59
KOSZULKI MĘSKIEXSSMLXLXXL
długość/szerokość w klatce piersiowej68/4670/4972/5274/5576/5978/63

WYSYŁKA PAKIETU

Wysyłka pakietów w opcji z medalem lub medalem i koszulką realizowana jest na terenie Polski i rozpocznie się na tydzień przed startem wydarzenia.

Zawodnik, który opłaci pakiet wysyłkowy oraz poda w formularzu rejestracyjnym prawidłowo adres korespondencyjny do dnia 20.07.2023 r. otrzyma pakiet startowy do 28.07.2023 r. włącznie. Natomiast zawodnicy, którzy dokonają opłaty po 20.07.2023 r. otrzymają pakiet startowy w późniejszym terminie, nie później jednak niż do 11.08.2023 r.

KLASYFIKACJA I WYNIKI

Sprawdź wyniki >>>

Każdy uczestnik, który zarejestruje swój wynik, znajdzie się w oficjalnej klasyfikacji wirtualnego 32. Biegu Powstania Warszawskiego.

Wynik można zarejestrować za dowolnego urządzenia pomiarowego (np. zegarek). 

Dowiedz się, jak wgrać swój wynik >>>

REGULAMIN

Regulamin biegu wirtualnego dostępny jest TUTAJ >>>

#BIEGAMDOBRZE DLA BOHATERÓW

Tak, jak uczestnicy biegu stacjonarnego, biegacze startujący wirtualnie będą mieli możliwość wzięcia udziału w akcji #BiegamDobrze dla Bohaterów, w której pomagamy Powstańcom. Więcej przeczytacie na stronie akcji charytatywnej >>>