Od Melvit w pakiecie…

W pakiecie startowym odbieranym w Biurze Zawodów uczestnicy 32. Biegu Powstania Warszawskiego otrzymają:

  • numer startowy wraz z chipem do pomiaru czasu
  • agrafki do przymocowania numeru
  • Secret Fitness owsiankę #MelvitRun od Melvit

Dla uczestników Biegu Powstania Warszawskiego firma Melvit przygotowała Secret Fitness owsiankę #MelvitRun. Owsianka to jedno z najzdrowszych dań, które jest idealnym źródłem energii dla sportowców. Płatki owsiane są bogate w błonnik i składniki odżywcze, które dostarczą Ci długotrwałego uczucia sytości i pozytywnie wpłyną na Twój metabolizm!

Dzięki owsiance zyskasz mnóstwo korzyści dla organizmu. Błonnik zawarty w owsiance pomaga w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania układu trawiennego, a także wspiera serce obniżając poziom cholesterolu. Dodatkowo owsianka to źródło cennych składników mineralnych takich jak żelazo, magnez i cynk.

 

Spółka Melvit S.A. obecnie jest jedną z najprężniej rozwijających się firm w sektorze zbożowym. Ideą firmy jest dostarczanie produktów zdrowych, nieprzetworzonych, będących bogactwem natury, mających pozytywny wpływ na organizm. Konsekwentne realizowanie tej idei przyniosło sukces, dlatego firma stale kontynuuje rozwój w tym kierunku.

Firma specjalizuje się w produkcji płatków, kasz, mąk i pieczywa chrupkiego. Produkty firmy oferowane są pod markami: Melvit, Szczytno Premium oraz La Chef.

Więcej przeczytacie na: https://melvit.pl/