Medal

Oto medal, który otrzyma każdy biegacz i biegaczka, którzy ukończą 32. Bieg Powstania Warszawskiego.

Tegoroczny motyw oficjalnego medalu 32. Biegu Powstania Warszawskiego jest niezwykle symboliczny. Medal inspirowany jest eksponatem z Muzeum Powstania Warszawskiego – puszką po konserwie, w której Powstaniec trzymał nieśmiertelnik i flagę Polski. Wygląd, forma i symbolika, a także nietuzinkowość medali to znaki rozpoznawcze wydarzeń Warszawskiej Triady Biegowej „Zabiegaj o Pamięć”.

– Medale to dla nas wyzwanie – zawsze staramy się, aby były wyjątkowe i unikatowe, ale także aby niosły ze sobą dodatkową wartość, były symbolem. Wiemy, że półki biegaczy aż uginają się od pamiątkowych “krążków” – za każdym razem dążymy do tego, by nasz medal wyróżniał się. Zależy nam, by medale Warszawskiej Triady Biegowej przyciągały uwagę, były prawdziwym symbolem. Krzysztof Pabiańczyk, rzeźbiarz, starannie projektuje i wykonuje finalną formę medalu, która w efekcie może cieszyć oczy uczestników biegu – mówi Magda Skrocka, dyrektor 32. Biegu Powstania Warszawskiego.

Cały czas trwają zapisy na bieg – dołączcie do grona zapisanych! 29 lipca stańcie na starcie biegu na 5 lub 10 kilometrów, by oddać hołd Bohaterom.

Zapisz się, by otrzymać na mecie ten pamiątkowy medal!

Rejestracja odbywa się poprzez formularz zgłoszeniowy – zapraszamy!