1 000 zapisanych uczestników

W ciągu 2,5 godziny od uruchomienia zapisów numery startowe zagwarantowało sobie już ponad 1000 osób! Dziękujemy za tak duże zainteresowanie biegiem.

Pamiętajcie, że w 31. Biegu Powstania Warszawskiego warto nie tylko szybko pobiec, ale także prędko zapisać się do zawodów. Im wcześniej wniesiemy opłatę startową, tym będzie ona niższa.

– Dla pierwszych 1 000 uczestników obowiązywały opłaty w wysokości 60 zł za bieg na 5 km lub 70 zł za bieg na 10 km.
– Kolejne 3 000 tysiące biegaczy zapłacą 70 zł za bieg na 5 km  lub 80 zł za bieg na 10 km
– Po przekroczeniu bariery 4 000 uczestników łącznie, koszt pakietów wzrasta o kolejne 10 zł. Ostatnią szansą na udział będą zapisy w Biurze Zawodów. 

Chociaż Bieg Powstania Warszawskiego już ze względu na sam swój symboliczny wymiar jest wydarzeniem, do którego specjalnie nie trzeba namawiać, to tegoroczna odsłona zapowiada się szczególnie wyjątkowo. Czeka nas sporo nowych atrakcji, w tym możliwość udziału w wirtualnej odsłonie oraz specjalna edycja akcji charytatywnej #BiegamDobrze DLA BOHTAERÓW. Jedno pozostanie niezmienne – niezapomniana, unikalna atmosfera, która sprawia, że po prostu nie może Cię zabraknąć na starcie. Zapisz się na 31. Bieg Powstania Warszawskiego i razem z nami uczcij rocznicę tego historycznego wydarzenia i jego Bohaterów.

ZAPISZ SIĘ DO UDZIAŁU >>