Trwają zapisy na bieg wirtualny!

Weź udział w Biegu Powstania Warszawskiego w dowolnym miejscu na świecie i otrzymaj pamiątkowy medal 31 edycji tych wyjątkowych zawodów!

Bieg stacjonarny już za nami, ale nic straconego! Wciąż możesz uczcić pamięć bohaterów Powstania i razem z tysiącami innych biegaczy oddać hołd wydarzeniom z 1944 roku. Zapisz się do wirtualnej odsłony 31. Biegu Powstania Warszawskiego – zostań częścią tego jedynego w swoim rodzaju wydarzenia.

Bieg Powstania Warszawskiego to impreza ze wszech miar wyjątkowa. Podniosła atmosfera, upamiętnienie szczególnych wydarzeń historycznych i duży ładunek emocjonalny, jaki ze sobą niesie sprawią, że zajmuje szczególne miejsce w sercach wielu polskich biegaczy. Z oczywistych względów nie każdy, kto chciałby wziąć udział w tym biegu będzie mógł 30 lipca stanąć na starcie w stolicy. Chcemy jednak, aby każdy biegacz miał możliwość być częścią wydarzenia i móc w ten sposób oddać cześć Powstańcom i upamiętnić wydarzenia z sierpnia 1944 r. Wszystko bez względu na to, gdzie będzie znajdować się w momencie, gdy tysiące uczestników ruszy na 5- lub 10-kilometrową trasę. Udział w wirtualnym 31. Biegu Powstania Warszawskiego można wziąć, będąc w dowolnym miejscu na świecie.

 

DYSTANS
W ramach wirtualnej odsłony biegu każdy może wybrać jeden z dwóch dystansów: 5 km lub 10 km.

TERMIN
Swój dystans będziecie mogli pokonać w dniach 30 lipca – 6 sierpnia.
Wszystkie osoby, które wybiorą wirtualną formę partycypacji w imprezie, zachęcamy do wystartowania 30 lipca o godzinie 20:30. Wówczas na trasę wyruszą biegacze rywalizujący na 5 km. Start o wspólnej porze będzie miał dodatkowy, symboliczny wymiar.

ZAPISY

Zapisy na wirtualny 31. Bieg Powstania Warszawskiego startują 23 czerwca o godz. 12:00 i potrwają do 6 sierpnia w panelu rejestracyjnym.
Każdy ma możliwość wyboru jednego z 2 pakietów.

pakiet podstawowy – 19 PLN

 • dostęp do dedykowanej aplikacji mobilnej
 • umieszczenie osiągniętego rezultatu w wynikach biegu wirtualnego
 • wirtualny numer startowy
 • wirtualny medal
 • możliwość wzięcia udziału w akcji #BiegamDobrze dla Bohaterów (szczegóły jeszcze w czerwcu)

pakiet z medalem i wysyłką – 55 PLN

 • dostęp do dedykowanej aplikacji mobilnej
 • umieszczenie osiągniętego rezultatu w wynikach biegu wirtualnego
 • oficjalny numer startowy
 • oficjalny medal
 • wysyłka pakietu 
 • możliwość wzięcia udziału w akcji #BiegamDobrze dla Bohaterów (szczegóły jeszcze w czerwcu)

  Uczestnicy biegu wirtualnego otrzymują takie same medale, jak biegacze, którzy staną na wspólnym starcie w Warszawie.

WYSYŁKA PAKIETU

Wysyłka realizowana jest na terenie Polski i rozpocznie się na ok. 2 tygodnie przed startem wydarzenia. Osoby, które dokonają opłaty startowej do 22 lipca mają gwarancję otrzymania pakietu na wskazany adres przed 30 lipca.

KLASYFIKACJA

Każdy uczestnik, który zarejestruje swój wynik, znajdzie się w oficjalnej klasyfikacji wirtualnego 31. Biegu Powstania Warszawskiego.

Wynik można zarejestrować za pomocą dedykowanej aplikacji biegowej „Maraton Warszawski” lub dowolnego urządzenia pomiarowego (np. zegarek). 
Dowiedz się, jak wgrać swój wynik >>>

REGULAMIN

Regulamin biegu wirtualnego dostępny jest TUTAJ >>>

#BIEGAMDOBRZE DLA BOHATERÓW

Tak, jak uczestnicy biegu stacjonarnego, biegacze startujący wirtualnie będą mieli możliwość wzięcia udziału w akcji #BiegamDobrze dla Bohaterów, która wystartuje jeszcze w czerwcu. Więcej przeczytacie na stronie akcji charytatywnej >>>