Zapisy na kolejny bieg!

Kolejna szansa na biegowe – patriotyczne emocje już 11 listopada. Zapisy na trzecie wydarzenie Warszawskiej Triady Biegowej „Zabiegaj o Pamięć” – na 33. Bieg Niepodległości rozpoczną się już niebawem – rejestracja otworzy się już niebawem – 17 sierpnia!

Są takie okazje które mobilizują biegaczy do tego, by wystartować w zawodach. Niewątpliwie do najpopularniejszych z nich należy 11 listopada, czyli Święto Niepodległości. W Warszawie po raz kolejny odbędzie się tego dnia tradycyjny bieg na 10 km. 

Już teraz zapraszamy!

Dla wielu biegaczy udział w Biegu Niepodległości to obowiązkowy punkt w kalendarzu. Na starcie regularnie melduje się kilkanaście tysięcy osób, by w ten sposób uczcić wyjątkowe święto, poczuć siłę wspólnoty czy też zakończyć mocnym akcentem biegowy sezon. Stolica przyciąga zawodników z całej Polski nie tylko swoją lokalizacją, ale również niesamowitą atmosferą biegu, szybką trasą i wyjątkową oprawą. 

Impreza jest pełna symboliki – start biegu nastąpi tradycyjnie o godz. 11:11. Zanim wyruszymy na trasę, wspólnie odśpiewamy hymn Polski, a na starcie utworzymy wielotysięczną biało-czerwoną flagę. 

Bieg należy do Warszawskiej Triady Biegowej „Zabiegaj o pamięć”.

 

TERMIN:
11 listopada 2023

START I META:
Start i meta tradycyjnie będą znajdować się na Alei Jana Pawła II na wysokości ul. Stawki.

GODZINA STARTU:
11:11. Start będzie odbywał się falowo.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE O BIEGU PODAMY JUŻ NIEBAWEM.