Wysyłka pakietu

O tym jak i kiedy będziecie mogli odebrać pakiet startowy na bieg możecie przeczytać TUTAJ >>>

Jeśli jednak nie możecie pojawić się w Biurze Zawodów osobiście – istnieje opcja zamówienia pakietu wysyłkowego.

Możliwość zamawiania tej usługi macie do 17 lipca.

Warunkiem wysyłki pakietu startowego jest posiadanie numeru startowego (nadawanego po zaksięgowaniu opłaty startowej) najpóźniej w dniu 17 lipca 2023 r. oraz przesłanie wyraźnego skanu lub zdjęcia podpisanej Karty Startowej na adres wysylka@maratonwarszawski.com.

Aby pobrać kartę startową zaloguj się na stronie: https://rejestracja.maratonwarszawski.com/pl/, wejdź w zakładkę TWOJE BIEGI, wybierz przycisk SZCZEGÓŁY, a następnie POBIERZ KARTĘ STARTOWĄ.

Termin przesyłania ww. dokumentów upływa 20 lipca 2023 r.

___
Najważniejsze informacje regulaminowe dotyczące wysyłki pakietów startowych:
  • Wysyłka Pakietu Startowego realizowana jest wyłącznie na terytorium Polski.
  • Wysyłka Pakietu Startowego jest opcją dodatkowo płatną. Opłata za Wysyłkę Pakietu Startowego wynosi 35 zł (brutto) za jednego Uczestnika.
    UWAGA! Pakiety startowe wysyłane są pojedynczo i nie ma możliwości wysłania więcej niż jednego pakietu startowego w pojedynczej przesyłce.
  • Zamawianie i opłacanie opcji wysyłki pakietu startowego możliwe jest do 17 lipca 2023 r.
  • Warunkiem wysyłki pakietu startowego jest posiadanie numeru startowego (nadawanego po zaksięgowaniu opłaty startowej) najpóźniej w dniu 17 lipca 2023 r. oraz przesłanie wyraźnego skanu lub zdjęcia podpisanej Karty Startowej na adres wysylka@maratonwarszawski.com. Termin przesyłania ww. dokumentów upływa 20 lipca 2023 r. W przypadku niedostarczenia wymaganych dokumentów, pakiet startowy można odebrać w Biurze Zawodów na standardowych zasadach, zaś opłata za wysyłkę nie jest zwracana.
  • Wysyłki będą realizowane na około jeden tygodzień przed Biegiem. W przypadku nieotrzymania przesyłki do dnia 25 lipca 2023 r., Uczestnik powinien zgłosić ten fakt Organizatorowi pod adresem wysylka@maratonwarszawski.com.
  • Uczestnik korzystający z opcji wysyłki nie ma obowiązku weryfikacji w Biurze Zawodów.