Wysyłka numerów startowych

Jeśli nie możecie pojawić się w Biurze Zawodów* osobiście. to pamiętajcie, że istnieje opcja zamówienia pakietu wysyłkowego. Jeśli z niej skorzystasz, to swój numer startowy otrzymasz do domu i nie będziesz musiał przychodzić do Biura Zawodów. 

Możliwość zamawiania tej usługi istnieje do 12 lipca. Koszt wysyłki to 35 zł.

Warunkiem wysyłki pakietu startowego jest posiadanie numeru startowego (nadawanego po zaksięgowaniu opłaty startowej) najpóźniej w dniu 12 lipca 2024 r. Poza opłaceniem usługi wysyłki nie musicie dopełniać żadnych formalności – wypełnijcie adres doręczęnia i czekajcie na link do śledzenia przesyłki – otrzymacie go mailem!

Wysyłki będą realizowane na około jeden tydzień przed Biegiem. W przypadku nieotrzymania przesyłki do dnia 24 lipca 2024 r., Uczestnik powinien zgłosić ten fakt Organizatorowi pod adresem wysylka@maratonwarszawski.com.

 

UWAGA!

Tak jak napisaliśmy – osoby pełnoletnie korzystające z wysyłki nie muszą dopełniać żadnych formalności (karty startowe).

Jednocześnie warunkiem wysyłki pakietu startowego dla osób niepełnoletnich jest przesłanie wyraźnego skanu lub zdjęcia podpisanej przez zawodnika Karty Startowej (dostępna w Panelu Biegacza), podpisanej Zgody rodzica lub opiekuna prawnego oraz legitymacji szkolnej na adres wysylka@maratonwarszawski.com. Termin przesyłania ww. dokumentów upływa 15 lipca 2024 r. W przypadku niedostarczenia wymaganych dokumentów, pakiet startowy osoby niepełnoletniej można odebrać w Biurze Zawodów na standardowych zasadach, zaś opłata za wysyłkę nie jest zwracana.

 

Wysyłka Pakietu Startowego obejmuje wysyłkę numeru startowego z chipem do pomiaru czasu, agrafek i ewentualnie pamiątkowej koszulki (zgodnie z wybraną opcją pakietu startowego). Gadżety od sponsorów nie są elementem wysyłki pakietów – są wydawane jedynie w Biurze Zawodów podczas osobistego odbioru pakietu startowego.

 

*Pakiety startowe na bieg będzie można odebrać w Biurze Zawodów – w Ośrodku Polonia przy ul. Konwiktorskiej 6 w Warszawie.

Godziny pracy Biura Zawodów:

  • 25 lipca 2024 (czwartek) – 14:00 –20:00
  • 26 lipca 2024 (piątek) – 14:00 – 20:00
  • 27 lipca 2024 (sobota) – 10:00 – 16:00