Ostatni dzień zapisów!

32. Bieg Powstania Warszawskiego odbędzie się już jutro – w sobotę, 29 lipca – tylko dziś (piątek) do końca dnia biegacze mają możliwość zapisać się na zawody!

Bieg rozgrywany będzie w formule wieczornej, zaś do wyboru jest trasa 5 i 10 kilometrów.

 

O BIEGU

Bieg Powstania Warszawskiego to impreza, która zajmuje wyjątkowe miejsce w sercach wielu pasjonatów biegania. Zawsze towarzyszy mu niezwykła otoczka i podniosła atmosfera, a chętnych do wspólnego uczczenia warszawskiego zrywu wolnościowego nie brakuje. Udział w zawodach to wspaniała okazja do oddania hołdu wydarzeniom z 1944 roku i gwarancja niezapomnianej, podniosłej atmosfery.

 

REJESTRACJA I ODBIÓR PAKIETU

Zapisy na 32. Biegu Powstania Warszawskiego zakończą się o północy 29 lipca. Najłatwiej zapisać się online na STRONIE REJESTRACJI lub bezpośrednio w biurze zawodów.

Biuro Zawodów czynne jest w piątek, 28 lipca od 14:00 do 20:00. Dodatkowo – w sobotę od 10:00 do 18:00 z zaznaczeniem, iż od 16:00 obsługiwane będą wyłącznie osoby spoza Warszawy. 

 

TRASY Z HISTORIĄ W TLE

Biegacze, którzy mieli już okazję uczestniczyć w Biegu Powstania Warszawskiego, wiedzą, że jest to wydarzenie o wyjątkowym charakterze. Od startu do mety biegaczom towarzyszy podniosła atmosfera i poczucie oddawania honoru bohaterom wydarzeń z 1944 r. Oczywiście trasy biegów są powiązane z symbolicznymi dla Powstania miejscami. Meta, wspólna dla biegu na 5 i 10 km, zostanie zlokalizowana na ulicy Konwiktorskiej. To wzdłuż tej ulicy w sierpniu 1944 r. przebiegała linia frontu.

 

Zapisz się na 32. Bieg Powstania Warszawskiego i razem z nami uczcij rocznicę tego historycznego wydarzenia i jego Bohaterów.