Nabór na wolontariat

Mamy jeszcze wolne miejsca na wolontariat podczas 32. Biegu Powstania Warszawskiego w obszarze DEPOZYTY. Zapraszamy wszystkich chętnych do współtworzenia z nami kolejnego biegu Warszawskiej Triady Biegowej.

DEPOZYTY – OPIS GRUPY ZADANIOWEJ

Opiekunowie rzeczy osobistych wszystkich biegaczy. Zadaniem tego zespołu jest bezpieczne przechowanie rzeczy, zadbanie o ich ład i porządek oraz pilnowanie, aby pozostawione rzeczy po skończonym biegu trafiły bezpośrednio do rąk właścicieli. Praca pozornie łatwa, ale kiedy uzmysłowimy sobie ilu jest biegaczy, może okazać się emocjonująca i wymagająca bardzo szybkiego działania. Depozyty biegaczy 10km będą przechowywane w sali w szkole LXII Liceum Mistrzostwa Sportowego im. gen. Broni Władysława Andersa Warszawa ul. Konwiktorska 5/7, czyli zlokalizowanej w okolicach mety biegu ( żadna pogoda nie będzie w tym obszarze straszna).

Depozyty biegaczy z dystansu 5 km będą zlokalizowane w niedalekiej odległości od pierwszych.

KIEDY?
29.07.2023 (sobota)

  • 17:00 zbiórka
  • 18:00- 23:00 godziny działania grupy

GDZIE?
Namiot WOLONTARIAT przy budynku Stadionu Polonii przy Konwiktorskiej 6

Wymagany wiek:
od 11 lat

CO DOSTAJESZ W ZAMIAN?
– pamiątkowa koszulka
– porozumienie
– smycz oraz identyfikator
– najlepsze kanapki i przekąski
– zaświadczenie o odbyciu wolontariatu
– słodki upominek
– nowe znajomości i niezapomnianą atmosferę!

Rekrutację prowadzimy poprzez platformę www.wolontariatfmw.pl >>>

JAK SIĘ ZAPISAĆ – KROK PO KROKU:
  1. Zarejestruj się na platformie. Jeżeli masz już konto zaloguj się do platformy. Zakładając profil, podaj jak najwięcej informacji o sobie abyśmy mogli Cię lepiej poznać.
  2. Wybierz przycisk „Zgłoś się do grupy zadaniowej”
  3. Zapoznaj się z opisem poszczególnych grup zadaniowych i wybierz tą która najbardziej Ci odpowiada.
  4. Następnie wybierz przycisk „Zapisz się”, po jego kliknięciu zobaczysz informację zawierającą Twoje dane oraz prośbę o akceptację regulaminu. Jeżeli wszystkie dane się zgadzają, wciśnij przycisk „Aplikuj”. Potwierdzenie przesłania zgłoszenia otrzymasz na wskazany przez Ciebie adres mailowy. WAŻNE! Otrzymanie potwierdzenie przesłania aplikacji nie jest równoznaczne z przyjęciem do wolontariatu.
  5. Twoje zgłoszenie zostanie przesłane do lidera zarządzającego grupą. W przeciągu 14 dni lider udzieli informacji o przyjęciu lub odrzuceniu twojego zgłoszenia.
  6. Jeżeli Twoje zgłoszenie zostanie zaakceptowane otrzymasz od lidera szczegółowe informacje dotyczące pracy w wybranej przez Ciebie grupie zadaniowej.
  7. Jeśli będziesz miał problem z wysłaniem aplikacji, skontaktuj się z nami wolontariat@maratonwarszawski.com.

Zdecydowani? Nie czekajcie, aż zabraknie miejsc, zaproście znajomych  i wspólnie stwórzmy team najlepszych wolontariuszy w mieście.

ZGŁOSZENIA MOŻESZ DOKONAĆ POPRZEZ NASZĄ PLATFORMĘ >>